
Машинка для видалення ковтунів Sokany SK-878 акумуляторна 5W(VS)
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-878(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для видалення ковтунів Sokany SK-878 акумуляторна 5W(VS)
Тример для ворсу Sokany - це зручний та ефективний пристрій, призначений для підтримки вашого одягу в ідеальному стані. Цей тример легко та ефективно видаляє ворс, підтримуючи ваш гардероб в ідеальному стані. Основні характеристики тримера для катишків Висота 17 см Діаметр 8 см Потужність 5 Вт; Довжина шнура 70 см; Ергономічний дизайн ручки. Оснащений мотором потужністю 5 Вт для швидкого та ефективного видалення ворсу. Інтуїтивно зрозумілий дизайн і невелика вага роблять цей тример для видалення катишків ідеальним для будь-якого користувача. Доступний для доставки по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24 кг г |
| Висота | 170 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Споживана потужність | 5 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







