Тостер Sokany HJT-016S електричний 700 Вт(VS)
Швидко та смачно готуйте сніданки та закуски за допомогою тостера Sokany. Цей тостер поєднує в собі надійність, зручність та універсальність. Завдяки своїм невеликим розмірам він ідеально підходить для маленьких кухонь та затишних сніданків. Ви можете вибрати оптимальну температуру для приготування тостів. Чи хочете ви отримати легкий або хрумкий тост - ви можете насолоджуватися ним на свій смак. Характеристики електричного тостера Sokany Розмір тостера 23 x 12 x 16 см 6 температурних налаштувань Довжина шнура 65 см Потужність 700 Вт. Електричний тостер Sokany стане незамінним аксесуаром у вашій кухні. Чи то легка вечеря, чи сніданок, цей тостер приготує апетитні тости на будь-який смак. Швидкий, зручний та надійний, цей тостер додасть комфорту у ваше повсякденне життя.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Піддон для крихт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 кг г |
| Висота | 16 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Споживана потужність | 700 Вт Вт |
| Ширина | 12 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴








