
Алюмінієва сковорода 5,5 л, мармурове антипригарне покриття, Ø 30 см, з лопаткою для приготування (VS)
4 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-448(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва сковорода 5,5 л, мармурове антипригарне покриття, Ø 30 см, з лопаткою для приготування (VS)
Сковорода ВОК діаметром 30 см - універсальний інструмент для приготування страв східної кухні, рагу, пасти та багато іншого. Сковорода виготовлена з литого алюмінію, має товсте дно, що забезпечує рівномірне прогрівання та зниження часу на приготування їжі. Крім того, швидке обсмажування дає можливість зберегти смак та корисні речовини овочів, м'яса та морепродуктів, а високі стінки та широке дно ідеально підходять для легкого перемішування та великих обсягів їжі. Сковорода має антипригарне покриття, що дозволяє готувати з мінімальною кількістю тварин та рослинних жирів. Зручна бакелітова ручка не нагрівається і знижує до мінімуму ризик отримання опіків. Основні характеристики Діаметр 30 см Об'єм 5,5 л Висота 9 см Товщина дна 5 мм З силіконовою лопаткою. Інструкція по використанню Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким миючим засобом і губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду після охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Ця сковорода підходить для використання на газових, індукційних та електричних плитах. Високофункціональний та стильний дизайн робить її чудовим доповненням до будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 30 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг г |
| Висота стінок | 9 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 529 ₴





