
Набір із 5 господарських каструль, 2,5-9 літрів, товсте дно, алюміній MGC(VS)
9 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-411B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 5 господарських каструль, 2,5-9 літрів, товсте дно, алюміній MGC(VS)
Набір каструль з кришками та товстим дном для рівномірного розподілу тепла та ефективного приготування їжі. Кожна каструля оснащена кришкою із міцного жароміцного скла та паровідведенням для зменшення випаровування та збереження тепла. Це робить приготування їжі ще зручнішим та ефективнішим. Каструлі легко мити в посудомийній машині. Основні характеристики набору Каструля об'ємом 9 літрів Діаметр 32 см Висота каструлі без кришки 14,5 см Висота каструлі з кришкою 19,5 см Каструля об'ємом 7 літрів Діаметр 30 см; Висота каструлі без кришки 14 см; Висота каструлі з кришкою 19 см Каструля об'ємом 5 літрів Діаметр 28 см; Висота каструлі без кришки 12,5 см; Висота каструлі із кришкою 17,5 см; Каструля об'ємом 4 л. Діаметр 24 см; Висота каструлі без кришки 11,5 см; Висота каструлі з кришкою 16,5 см Каструля об'ємом 2,5 л. Діаметр 20 см; Висота каструлі без кришки 9 см; Висота каструлі з кришкою 14 см. Цей набір каструль підходить для всіх типів плит - індукційних, газових та електричних, що робить його універсальним рішенням для будь-якої кухні. Алюмінієві каструлі та сковороди - надійний помічник у приготуванні смачної та здорової їжі для всієї родини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Вага | 10 кг г |
| Висота каструлі без кришки | 9/11.5/12.5/14/14.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14/16.5/17.5/19/19.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр каструлі | 20/24/28/30/32 см |
| Діаметр під кришку | 20/24/28/30/32 см |
| Використання в духовці | Немає |
| Кришка | жароміцне скло |
| Кришка з отвором для виходу пари | Да |
| Об'єм | 2.5/4/5/7/9 л |
| Ручка | Бакеліт |
| Тип | Набір каструль |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Потовщене дно | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 639 ₴





