
Алюмінієва каструля об'ємом 3 літри з кришкою Ø 20 (см), з антипригарним покриттям MGC(VS)
2 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-445R(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва каструля об'ємом 3 літри з кришкою Ø 20 (см), з антипригарним покриттям MGC(VS)
Каструля із гранітним антипригарним покриттям об'ємом 3 літри – ідеальний вибір для приготування невеликих порцій їжі. Діаметр каструлі становить 20 см, а висота – 11,5 см, що робить її зручною для приготування супів, соусів або тушкованих страв. Завдяки гранітному антипригарному покриттю їжа не прилипає, а мінімальне використання олії робить страви кориснішими. Основні характеристики Об'єм 3 л Діаметр 20 см Висота каструлі без кришки 11,5 см Висота каструлі з кришкою 16,5 см; Товщина дна 5мм. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади для захисту поверхонь від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Переваги каструлі. Підходить для газових, керамічних, електричних та індукційних плит; Не входить у реакцію з їжею; Має товсте дно для бездоганної тепловіддачі. Така каструля стане незамінним помічником на кухні, дозволяючи експериментувати з рецептами та радувати близьких кулінарними шедеврами.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Склокерамічна, Електрична, Індукційна |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг г |
| Висота каструлі без кришки | 11.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Об'єм | 3 л |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 409 ₴





