
Алюмінієва сковорода з керамічним покриттям антипригарним 2 л Ø 24 см чорна MGC(VS)
2 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-457B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва сковорода з керамічним покриттям антипригарним 2 л Ø 24 см чорна MGC(VS)
Універсальна сковорода діаметром 24 см забезпечить швидке, рівномірне нагрівання та ідеальне приготування страв. Керамічне антипригарне покриття дозволяє готувати зі збереженням текстури та смаку їжі, без зайвої олії чи пригорання. Ця сковорода не тільки функціональна, а й стильна та зручна. Міцний алюмінієвий корпус гарантує відмінну теплопровідність, що значно заощаджує ваш час на кухні. Кришка з жароміцного скла з паровідведенням допомагає підтримувати оптимальний рівень вологи, не випускаючи зайву пару, що зберігає страви соковитими. На особливу увагу заслуговує бакелітова ручка, яка не нагрівається, забезпечуючи безпечне та комфортне користування. Основні характеристики Діаметр 24 см Об'єм 2 л. Товщина дна 5мм. Переваги сковороди Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, яке не містить шкідливих сполук; Керамічне покриття для антипригарного покриття та рівномірного розподілу тепла; Ергономічна ручка, що не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи. Перед першим використанням вимийте сковороду у теплій воді з м'яким миючим засобом та губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороди тільки після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Ця сковорода поєднує високу функціональність і стильний дизайн.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Алюміній |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.94 кг г |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴








