
Алюмінієва сковорода-гриль 28 см зі скляною кришкою Square Red MGC(VS)
2 039 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-462R(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва сковорода-гриль 28 см зі скляною кришкою Square Red MGC(VS)
Алюмінієва сковорода гриль із антипригарним покриттям стане незамінним помічником на вашій кухні. Кришка із жароміцного скла забезпечує рівномірне приготування їжі без втрати тепла. У кришці є отвори для пари, які дозволяють регулювати кількість вологи в сковороді для досягнення ідеальних результатів приготування. Сковорода з керамічним покриттям рівномірно передає тепло та готує їжу швидко та рівномірно без ризику пригорання. Зручні ручки, що не нагріваються, захистять ваші руки від опіків. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл температури по всій поверхні. Основні характеристики сковороди гриль Розмір: 28 x 28 см Об'єм 2,2 л Висота 4 см. Товщина дна 5 мм. Переваги сковороди гриль MGC Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, яке не містить шкідливих сполук; Керамічне покриття запобігає прилипанню їжі та забезпечує рівномірний розподіл тепла; Ергономічна ручка, що не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи зі сковородою Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким миючим засобом і губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороди тільки після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Ця сковорода поєднує високу функціональність і стильний дизайн.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Так |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Квадратна |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.26 кг г |
| Висота стінок | 4 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина посуду | 28 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Ширина посуду | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴







