Етажерка для фруктів та десертів 3- ярусна квадратна, біла (VS)
Фуршетна стійка триярусна підставка для закусок, фруктів, цукерок – це елегантний та практичний елемент сервірування. Кожен рівень виготовлений з високоякісної кераміки та підтримується міцною металевою основою. Основні характеристики висота 33 см; розмір нижньої страви 25×25 см; розмір середньої страви 21×21 см; розмір верхньої страви 15×15 см. Кожен рівень може використовуватись для подачі різних видів фруктів, цукерок або інших закусок, що робить цю підставку ідеальним вибором для будь-якого свята чи вечірки. Її елегантний дизайн додасть шарму вашому столу. Така фруктівниця є не тільки практичним предметом для сервірування, а й декоративним елементом, що привертає увагу та створює затишну атмосферу на будь-якому заході чи вечері.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип посуду | Етажерка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 25/21/15 см см |
| Ширина | 25/21/15 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴







