
Салатниця у формі ялинки 14.5×12 см новорічна(VS)
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-SD-3(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатниця у формі ялинки 14.5×12 см новорічна(VS)
Тарілка у вигляді ялинки – це елегантний та практичний елемент сервірування у стилі Різдвяна Колекція. Її компактний розмір дозволяє зручно розташувати різноманітні страви та десерти, створюючи враження обіду у вишуканому ресторані прямо вдома. Основні характеристики тарілки розмір: 14.5×12 см; об'єм 200 мл; форма: ялинка. Тарілка відрізняється високою міцністю та стійкістю до подряпин, що забезпечує тривалий термін служби. Крім того, вона легко миється, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання вдома чи ресторані. Тарілка ідеально підходить для подачі різноманітних страв від салатів до головних страв завдяки своєму універсальному розміру.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 14.5 см см |
| Об'єм | 200 мл |
| Ширина | 12 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴







