
Набір ситечок 3 штуки для чаю круп і борошна 8,10 та 12 см з нержавіючої сталі (VS)
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-19-12(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ситечок 3 штуки для чаю круп і борошна 8,10 та 12 см з нержавіючої сталі (VS)
Набір ситечок з нержавіючої сталі – універсальне та практичне доповнення кухонного начиння. Аксесуари мають різний діаметр і можуть використовуватися для різноманітних процесів, серед яких просіювання борошна та інших дрібнодисперсних продуктів, протирання фруктових та овочевих пюре, соусів, заварювання чаю. Основні характеристики набору ситечок розмір великого сита 28.5×12×4 см; розмір середнього сита 25×10×4 см; розмір невеликого ситечка 21.5×8×4 см; матеріал – нержавіюча сталь. Ситечки виготовлені з нержавіючої сталі, легко миються під проточною водою та не займають багато місця на кухні. Для зручності використання передбачена довга ручка та широкий обідок із петелькою для підвішування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 120/100/80 мм |
| Довжина: | 285/250/215 см |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Ручка | Одна |
| Тип | Сито |
| Ширина | 120/100/80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴





