
Сито з нержавіючої сталі для фритюру та варіння 10х8 см(VS)
519 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-19-25(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сито з нержавіючої сталі для фритюру та варіння 10х8 см(VS)
Сито з нержавіючої сталі для фритюру та варіння макаронів – універсальний аксесуар для домашньої та професійної кухні, який має безліч варіантів застосування. Глибоке сито з нержавіючої сталі з маленькими круглими отворами ідеально підходить для проціджування смажених та приготовлених інгредієнтів, таких як макарони, пельмені чи овочі у темпурі. Також підходить для швидкого приготування та бланшування продуктів прямо в ситечці. Основні характеристики: розмір 10х10х8 см. висота з ручкою 22 см. глибина 7.5 см. вага 120 г. тип поверхні – перфорований метал. Сито підходить для швидкого приготування продуктів на пару або в гарячій олії м'ясних, овочевих, рибних закусок, і дозволяє практично відразу позбавитися зайвого жиру.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Одна |
| Тип | Сито |
| Колір | Сріблястий |
| Діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 100 см |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴





