
Соковитискач шнековий для томатів 300 Вт 2 швидкості Червоний Sokany(VS)
6 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: JE-25(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач шнековий для томатів 300 Вт 2 швидкості Червоний Sokany(VS)
Соковитискач Sokany JE-25 – це сучасний та високоефективний пристрій для отримання свіжих соків з фруктів та овочів. Завдяки механізму подвійних шестерень та низькошвидкісному двигуну (80 об/хв) вона забезпечує максимальний вихід соку, зводячи кількість відходів до мінімуму. Така технологія зберігає максимальну кількість корисних речовин у напоях, роблячи їх поживними та смачними. Основні характеристики шнекової соковижималки розмір 22х14х50 см; потужність: 300 Вт; об'єм резервуару для соку 1 літр; 2 швидкості; система прямої подачі соку; притискний механізм; реверс; плавний запуск двигуна, захист від навантаження. Автоматичний викид м'якоті спрощує процес приготування, а функція реверсу запобігає забиванню. Завдяки компактним розмірам соковижималку легко транспортувати та зручно зберігати. Безшумний двигун надає комфорту у використанні, дозволяючи насолоджуватися процесом приготування навіть у ранкові години. Ця модель – ідеальне рішення для тих, хто цінує ефективність, якість та зручність. Sokany JE-25 допоможе щодня насолоджуватися свіжими та корисними соками будинку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Вулична торгівля, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 04.08.2025 00:00:00 г |
| Висота | 500 |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Об'єм резервуара для соку | 1 |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 489 ₴









