
Кавомолка електрична 150 Вт 50 г подрібнювач мультимолка для дрібного помелу Sokany(VS)
749 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK-04014(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кавомолка електрична 150 Вт 50 г подрібнювач мультимолка для дрібного помелу Sokany(VS)
Електрична кавомолка Sokany SK-01414 – це компактний і стильний пристрій, що забезпечує ефективне та швидке подрібнення кавових зерен. Міцний корпус із нержавіючої сталі у поєднанні з пластиком забезпечує довговічність та стійкість до зносу. Основні характеристики кавомолки SK-01414 висота 16.5 см; діаметр 8 см; об'єм чаші 50 г; потужність 150 Вт; напруга 220-240; частота 50/60 Гц; матеріал - нержавіюча сталь/пластик. Завдяки потужності 150 Вт та об'єму 50 г, вона ідеально підходить для приготування свіжої меленої кави для декількох порцій. Ця модель відрізняється сучасним дизайном та високою ефективністю роботи, що робить ідеальним вибором для любителів свіжої кави. Кавомолка Sokany SK-01414 поєднує функціональність, зручність і стиль, надаючи можливість щоразу насолоджуватися ароматною кавою з ідеально змеленими зернами.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,66 г |
| Висота | 165 |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Об'єм місткості для меленої кави | 50 |
| Колір корпусу | Хром |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴








