
Праска з парою з автовідключенням професійна бездротова для одягу 2400 Вт Sokany(VS)
1 739 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK-11037(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Праска з парою з автовідключенням професійна бездротова для одягу 2400 Вт Sokany(VS)
Праска 2 в 1 SOKANY SK-11037 - це універсальний прилад, що поєднує функції прасування та відпарювання для зручності та ефективності використання. Потужність 2400 Вт дозволяє праску швидко нагріватися, забезпечуючи високу продуктивність та економію часу. Завдяки можливості використання як у режимі сухого прасування, так і в режимі пари, вона ідеально підходить для різних видів тканин та забезпечує відмінний результат. Основні характеристики: Розмір 32х15х14 см; Потужність: 2400 Вт; Об'єм резервуару для води: 380 мл; Матеріал підошви – металокераміка; Режим сухого/парового прасування; Кількість режимів: 3. З резервуаром для води об'ємом 380 мл праска SOKANY SK-11037 дозволяє тривале використання без необхідності частої дозаправки водою. Металокерамічна підошва гарантує легке ковзання по тканині, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла та чудову ефективність прасування. Така підошва також надає прасці високу стійкість до зношування. Праска SOKANY SK-11037 стане надійним помічником у кожному будинку завдяки своєму потужному виконанню, зручному дизайну та надійним матеріалам, що робить його ідеальним вибором для прасування та відпарювання одягу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Так |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Наявність дисплея | Так |
| Паровий носик | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 0.38 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,34 г |
| Висота | 140 |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Довжина мережевого шнура | 1,75 |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739 ₴








