Спеціфікації: SX1281 з прошивкою ExpressLRS
Комплектація: Прошивки:

1 485 ₴
Спеціфікації: SX1281 з прошивкою ExpressLRS
Комплектація: Прошивки:
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 4 г з антеною |
| Істинне різноманіття | Да |
| Джерело живлення | 4-13V DC на контакте “V” |
| Комплектація | 1x ELRS-R24-TD, 2x антени IPEX MHF1, 15 см |
| Потужність телеметрії | 20dbm (100 мВт) |
| Споживання енергії | 100 мА~170 мА за 5V |
| Протокол приймача | CRSF |
| Радіочастота | 2.4GHz ISM |
| Розміри плати | 28 мм х 16мм |
| Роз'єм антени | IPEX MHF-1 |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Підсилювач/глушник сигналу | AT2401C |
| Цільовий приймач | Generic ESP32 True Diversity PA 2.4GHz RX /or RadioMaster RP4-TD /or HappyModel EP Dual |
| Чип | ESP32-PICO-D4, SX1281 з прошивкою ExpressLRS |