Diatone Mamba квадрокоптерів, який забезпечує високу продуктивність і можливість підключення через вбудований Wi-Fi з додатком SpeedyBee на вашому мобільному пристрої. li> У комплекті: 1 x MAMBA F722APP Контролер Польоту або 1 x MAMBA 506 50A 3-6S Dshot F722S стек
Політний контролер Diatone Mamba F722APP MK1 WiFi 50A 6S(VS)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Польотний контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| BEC | 5 В 2 А та 9 В 2 А |
| BEC (ESC) | Немає |
| Bluetooth | Приложение SpeedyBee |
| OSD | Да |
| UART | 6 комплектів |
| Вага (ESC) | 11,5 г (ESC) 3,1 г (радіатор) |
| Вага (FC) | 6 г |
| Вхід | 3-6S Lipo (12,6В-25В) |
| Вхідна напруга (ESC) | 3-6S Lipo (12,6В-25В) |
| Інерційна система | MPU6000 |
| Комплектація | 1 x MAMBA F722APP Контролер Полета або 1 x MAMBA 506 50A 3-6S Dshot1200 4IN1 Регулятор ESC або MAMBA F722S стек |
| Мікроконтролер (MCU) | STM32 F722 |
| Монтаж | 30,5 мм/M3 |
| Монтаж (ESC) | 30,5 мм/M3 |
| ПЗ | Dshot300/600/1200 |
| Піковий струм (ESC) | 55А (10S) |
| Живлення (ESC) | Високочастотний конденсатор Panasonic 470 мкФ/35В |
| Постійний струм (ESC) | 50А×4 |
| Розмір продукту (ESC) | 36,5×46,5×6,4 мм |
| Розмір продукту (FC) | 37,9×37,9 мм |
| Керування | 4 комплекти 2812 LED |
| Флешпам'ять | 16M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 079 ₴





