Matek ELRS-R2> надійний та стабільний зв'язок на великій відстані, завдяки режиму різноманітності та компактному дизайну. Він допомагає користувачам отримувати більше задоволення від керування дронами і радіокерованими моделями. ): Модуль розмаїття дозволяє автоматично вибирати найсильніший сигнал з двох антен для максимальної стабільності і дальності зв'язку. ку на борту дрона або радіокерованої моделі. і обладнанням для дронів, що робить його універсальним вибором для різних застосувань. ні: IPEX MHF 1
Приймач радіосигналу Matek ELRS-R24-D 2.4G Diversity(VS)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Diversity | перемикання антени, за замовчуванням ANT2 |
| PA/LNA | SE2431L |
| SE2431L RX_підсилення | 12,5 дБ |
| Велика дальність зв'язку | Да |
| Вага (г) | 3 г з 2 антенами |
| Вхідна напруга | 4~9V DC @ 5V pad |
| Компактний розмір | Да |
| Комплектація | 1 x ELRS-R24-P, 2 x антенна IPEX MHF1 |
| Потужність телеметрії | 22,5 дБм ~ 23 дБм |
| Протокол приймача | CRSF |
| Прошивка | ESP8285, SX1280/1281IMLTRT |
| Робоча частота | 2,4 ГГц |
| Розмір друкованої плати | 21 мм х 15 мм |
| Роз'єм антени | IPEX MHF 1 |
| Расход мощности | 40~45mA (до прив'язки), 70~75mA (прив'язка), 90~95mA (режим Wi-Fi) |
| Режим різноманітності | Diversity |
| Сумісність з іншим обладнанням | Да |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Частота РЧ | 2,4 ГГц (2400 ~ 2480 МГц) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴



