
Адаптер для заряджання 4S батареї JST-EH баланс 22 AWG 20 см(VS)
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: CAB6570(VS)
Адаптер для заряджання 4S батареї JST-EH баланс 22 AWG 20 см(VS)
Характеристики 4S Battery JST-EH Balance Charger Adapter 2t << >Характеристики Комплектація: • 1 х 4S Battery JST-EH Balance Charger Adapter 22 AWG,20cmОпис Назва продукту 4S Battery JST-EH Balance Charger Adapter 22 AWG, 20cm >Для зарядки 4S літійно-полімерних акумуляторів з роз'ємом JST-EH Роз'єми JST-EH (баланс) Кількість клітин 4S Тип кабелю 22 AWG d> Використання Забезпечує зручну та безпечну зарядку 4S LiPo акумуляторів у моделях RC та інших електронних пристроях Матеріал провідників короткого замикання, перевантаження та перегріву Сумісність Підходить для використання з різними балансними зарядними пристроями Використання Ідеально підходить для безпечної та ефективної зарядки 4S LiPo акумуляторів у моделях d> 20 см
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина кабелю | 20 см |
| Захисні елементи | Захист від короткого замикання, перевантаження й перегрівання |
| Використання | Забезпечує зручне й безпечне заряджання 4S LiPo акумуляторів у моделях RC та інших електронних пристроях |
| Кількість клітин | 4S |
| Матеріал провідників | Мідь із покриттям |
| Назва продукту | 4S Battery JST-EH Balance Charger Adapter 22 AWG, 20cm |
| Розмір | 20 см |
| Роз'єми | JST-EH (баланс) |
| Сумісність | Підходить для використання з різними балансними зарядними пристроями |
| Тип адаптера | Для заряджання 4S літієво-полімерних акумуляторів із роз'ємом JST-EH |
| Тип кабеля | 22 AWG |
- Ціна: 81 ₴



