Апарат точкового зварювання акумуляторів SUNKKO 737DH, EU plug(VS)
Ласкаво просимо у світ інновацій і надійності з апаратом точкового зварювання акумуляторів ! Цей пристрій є необхідним помічником для будь-якого електронного ентузіаста або професіонала. td>
Знімний пульсуючий зварювальний пензель:
| Параметри | Значення |
|---|---|
| t | |
| Розмір зварювального штифта | діаметр 1.5 мм * 7 мм |
| Відстань між зварювальними штифтами | 2-7 мм | на 80 мм
Комплектація:
1 x основний апарат
1 x зварювальний пензель 70BN
1 x педаль перемикання
1 x міні-шліфувальник
1 x кріплення для шестиелементної батареї
10 x маленькі зварювальні штифти
2 x плавкий патрон
1 x шестигранний ключ
1 x інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 7 кг г |
| Час 2-пульса | 1-10 мс |
| Час 4-пульсу | 2-20 мс |
| Час 8-пульсу | 8-80 мс |
| Вхідна напруга | AC110V/220V +/-20V |
| Мoдель | 737DH |
| Потужність | 4.3 кВт Вт |
| Загальна довжина знімного зварювального пензля | приблизно 580 мм |
| Площа кабелю зварювального пензля | 16 мм2 |
| Розмір | 140*230*200 мм |
| Розмір зварювального штифту | діаметр 1.5 мм * 7 мм |
| Відстань між зварювальними штифтами | 2-7 мм |
| Регульована дистанція телескопічного важеля | 0.15-0.35 мм |
| Зварювальний струм | 120-1200A |
| Товщина зварювання фіксованої зварювальної головки | 0.05-0.25 мм |
- Ціна: 14 760 ₴

