Зарядний пристрій для SkyRC T1000 LiPo 1-6s 20A 450W AC канальний зарядний пристрій T1000 від SkyRC справжньою перлиною. Завдяки вбудованому чіпу Arm Cortex-M4 з HyperBoost, акумулятори можуть заряджатися до 20 разів швидше, ніж через iMAX B6. Стрункий, компактний дизайн разом з ергономічною ручкою робить T1000 топовим пристроєм як для початківців, так і для професіоналів. Як двоканальний зарядник, він здатний одночасно заряджати два акумулятори, але повністю незалежно один від одного. Для цього використовується вхідна напруга до 450W (AC) та навіть повних 1000W (DC). Залежно від розподілу та передової зарядки потужність заряджання інтелектуально та ефективно передається акумуляторам. І якщо підключений лише один акумулятор, йому, звичайно, надається максимальна потужність. Крім того, T1000 також може використовуватися як джерело живлення для інших пристроїв. У цьому режимі роботи він забезпечує оптимальну напругу 5-27V та регульований струм 1-15A. Опціонально може бути використаний 1A3C PD Power Charging Hub.
Мабуть, найбільша перевага полягає у співпраці з пристроєм розрядки BD350 (SK600147-01). Адже якщо T1000 підключений до пристрою розрядки BD350, стає можливим розряджати акумулятори на потужність до 40 ампер, що безцінно за такої високої швидкості та потужності. Додаток “Charger Master” також дає точний огляд кривої розрядки, і жоден несправний акумулятор не залишиться непоміченим.
Переступіть межі з цим зарядним пристроєм, які раніше здавалися непереборними! (AC) або 1000W (DC) потужності зарядки
Режими зарядки
- LiPo/LiFe/LiIon/LiHV
Баланс, Зарядка, Розрядка, Зберігання, Паралель
- Pb
Звичайний, AGM Зарядка, Холодна зарядка, Розрядка
Розрядка
Технічні характеристики:
| Вхідна напруга | AC: 100V – 240V (50-60Hz) |
| Вхідна напруга | DC: 10V – 30V |
| Вихідна напруга | DC: 5V – 27V |
| Вихідний струм | DC: 1.0A – 15.0A |
| Потужність заряджання: макс. | 450W (AC) 1000W (DC) |
| Потужність розрядки: | 10W (основний порт) макс. 37W (порт балансування) макс. 350W (зовнішній) |
| Струм зарядки: | 0.1A – 20.0A 20.0A – 35.0A (паралельна зарядка) |
| Струм розрядки: | 0.1A – 2.0A 0.1A – 40.0A (зовнішній) |
| Струм балансування: макс. | 1.5A |
| Елементи: | LiPo/LiFe/LiIon/LiHV: 1S – 6S |
| Елементи: | NiMH/NiCd: 4S – 15S |
| Елементи: | Pb: 3S / 6S / 12S |
| Вага: | 1370г |
| Розміри: | 190.3 x 153.5 x 100мм |








