strong>Напруга вхідного живлення: Модуль призначений для роботи з джерелами живлення від 2S (7.4 В) до 6S (22.2 В), що дозволяє його використання в широкому спектрі дронів. вимагають різних рівнів напруги. Також це забезпечує більшу стабільність у роботі системи. MAUCH PL 2-6S BEC є надійним і ефективним джерелом живлення для вашого дрона або безпілотного літального апарату, що дозволить забезпечити стабільну роботу всіх системних компонентів.
Регулятор живлення MAUCH PL 2-6S BEC 2x (2×5.3 V) 3A(VS)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Регулятор живлення та реле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований фільтр | Да |
| Два вбудовані вольтажні регулятори | так, кожен генерує напругу 5.3 В |
| Легке встановлення | так, компактні розміри |
| Максимальний струм | 3A |
| Напруга вхідного живлення | от 2S (7.4 В) до 6S (22.2 В) |
| Низький рівень шуму | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 498 ₴



