Відеоприймач VRX-1G3 V2 1.2-1.3GHz(VS)
Опис Відеоприймача 1.3GHz аналоговий відеоприймач
- <і>Діапазон механічна ручка для швидкого налаштування каналів.
- Широкий діапазон вхідної напруги від 7 до 36 В.
- Забезпечений кабелями живлення та відео довжиною 1,5 м.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Формат відеовиходу | CVBS PAL/NTSC |
| Частота каналів | CH1-1080, CH2-1120, CH3-1160, CH4-1200, CH5-1240, CH6-1258, CH7-1280, CH6-13 |
| -95 дБм | |
| Енергоспоживання | Максимум 150 мА при 12 В |
| Вхідна напруга | DC 7-36 В (3-6S LiPo) |
| Робоча температура | від -10°C до +60°C |
| Розміри | 77,5 мм x 47 мм x 26 мм |
| Вага | 52 г (тільки приймач) |
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 52 г (тільки приймач) г |
| Вхідна напруга | DC 7-36 В (3-6S LiPo) |
| Робоча температура | від -10 °C до +60 °C |
| Розміри | 77,5 мм x 47 мм x 26 мм |
| Формат відеовиходу | CVBS PAL/NTSC |
| Частота каналів | CH1-1080, CH2-1120, CH3-1160, CH4-1200, CH5-1240, CH6-1258, CH7-1280, CH6-13 |
| Чутливість приймання | -95 дБм |
| Енергоспоживання | Максимум 150 мА за 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴




