-26%

Акустична система REAL-EL S-2070 Black
26 391,15 ₴
19 549 ₴
- В наявності
- Код: EL121200007
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система REAL-EL S-2070 Black
У сучасному світі цілком реально облаштувати домашній кінотеатр вдома. Наша новинка REAL-EL S-2070 ідеально підходить для підключення до телевізора. Високі, середні та низькочастотні динаміки забезпечують потужність 150 Вт і розроблені для відтворення високоякісного звуку в домашніх умовах. Крім цього акустична система може бути підключена практично до будь-яких сучасних джерел аудіо сигналу без використання додаткового підсилювача потужності, має вбудований програвач USB/SD та AUX вхід і практично ніяких обмежень за типом підключення, в тому числі через уподобаний всім BLUETOOTH (версія EDR+5.0). Система має: оптимізований кросовер, який передбачений для покращення чистоти звучання, стерео Bi- amping підсилювач для високоякісного звуку, 6 активних динаміків для відтворення повного спектру частот, коаксіальний та оптичний вхід Якщо є бажання налаштувати звук по своєму у смаку, можна скористатися вбудованим еквалайзером. Любителів співу теж не забули, їх порадують цілих два мікрофонні входи для КАРАОКЕ. про зручність теж не забули – у комплекті передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування. 3-смугова акустична система Стерео Bi-amping підсилювач для високоякісного звуку Ідеально для підключення до телевізора Оптимізований кросовер Високоякісні динаміки Вбудована функція Караоке Два мікрофонні входи для караоке Регулювання еквалайзера Передача аудіо сигналу через Bluetooth Вбудований програвач USB/SD та AUX вхід Роз’єми для підключення оптичних та коаксіальних кабелів Пульт дистанційного керуванняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість смуг | 3 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | RCA, оптичний, коаксіальний |
| Час роботи | - час |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 160 x 950 x 330 мм |
| Діаметр динаміків | 2 х 25 мм, 6 х 101 мм, 2 х 250 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | є |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | дерево |
| Живлення | від мережі |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 75 Вт |
| Пульт ДК | є |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 549 ₴





