Кронштейн Walfix R-343B (VESA200х200)
Walfix R-343B - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix R-343B має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-343B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 15-42 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 25 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-343B додає моделі елегантність. Нахил від +5 до -15 градусів, поворот Walfix R-343B до 180 градусів. Мінімальна регульована відстань від стіни становить 52 мм, а максимальна 325 мм. У кронштейні передбачено кабель каналЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 52 - 325 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +5/-15° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855,90 ₴

