Блок живлення Xilence Performance X (XP550R9) 550W
Торгова марка Xilence розширює асортимент блоків живлення модельним рядом Xilence Performance X 80PLUS Gold. Блок живлення XP750MR9 оснащений новітніми технологіями перетворення енергії DC/DC. Наявність сертифіката 80PLUS Gold гарантує дуже високу ефективність при низькій робочій температурі. Якісний 135-мм вентилятор змінює свою швидкість в залежності від температурного режиму і оптимізований для забезпечення ідеального балансу між ефективністю охолодження і тишею роботи. Performance X вражає своєю надійністю і відмінним охолодженням. Всі ці технічні характеристики забезпечує чудове співвідношення вартості і функціональних можливостей. Performance X ідеально підходить для використання в усіх сучасних Ігрових ПК. особливості: Безшумне охолодження завдяки великому 135 мм вентилятору Модульна система підключення кабелів Інноваційний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла Низьке споживання енергії в режимі очікування Висока ефективність: 80PLUS Gold (відповідає стандарту ErP2014) Активний PFC Всі технології захисту: OVP (Захист від перенапруги) UVP (Захист від зниженої напруги) OCP (Захист від надструмів) OTP (Захист від перегрівання) SCP (Захист від короткого замикання) OLP (Захист від перевантаження)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 45.8А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити | 280х200х100 мм |
| ККД | 89% |
| Модульне підключення | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Рівень шуму | немає даних |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 847,85 ₴




