Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW)
Високопродуктивні вентилятори CORSAIR AF120 RGB ELITE 120 мм із ШІМ забезпечують швидкість обертання від 550 до 2100 об/хв для потужного охолодження, тихої роботи та яскравого RGB-освітлення. Підтримуйте систему у холодному стані Ідеальні вентилятори для вашого ПК з оптимальним повітряним потоком на низьких та середніх швидкостях. Вентилятори AF RGB ELITE Series забезпечують ідеальний баланс між низьким рівнем шуму, високим статичним тиском та великим повітряним потоком без шкоди для продуктивності, досягаючи повітряного потоку 65,57 CFM при піковій швидкості 2100 об/хв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2100 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.38 A |
| Повітряний потік | 65.57 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 34.1 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 803,30 ₴


