
Набір Frime RGB-вентиляторів + Fun hub + ДК Frime Iris Flicker KIT (IRISFLICKERKIT)
1 551,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: IRISFLICKERKIT
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір Frime RGB-вентиляторів + Fun hub + ДК Frime Iris Flicker KIT (IRISFLICKERKIT)
Набір вентиляторів RGB Frime Iris Flicker KIT призначений для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір виробу становить 120 х 120 х 25 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 1200 об/хв. Кулер працює практично безшумно за рахунок використання якісного підшипника. Особливість моделі у використанні приємного LED-підсвічування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | прозорий |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1200 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.5 A |
| Повітряний потік | 32 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 6-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 20.5 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551,15 ₴





