-26%

Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH (RA12-33) AGM
5 587,65 ₴
4 139 ₴
- В наявності
- Код: RA12-33
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH (RA12-33) AGM
Серія RA – це акумуляторна батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 12 років. Вона відповідає стандартам IEC, JIS і BS. Завдяки оновленій технології регульованих клапанів AGM і високоякісній сировині, батареї серії RA забезпечують високу продуктивність і надійність в режимі очікування. Особливості Низька швидкість саморозряду Широкий діапазон робочих температур Застосування: телекомунікаційні системи, системи пожежної та охоронної сигналізації, аварійні системи, електроінструменти, медичне обладнання, UPS / EPS.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155 мм |
| Ємність батареї | 33 А·г |
| Максимальний струм заряду | 9.6 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴


