-26%

Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB White Edition (90DA0033-B09000)
1 240,65 ₴
919 ₴
- В наявності
- Код: 90DA0033-B09000
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB White Edition (90DA0033-B09000)
Корпусний вентилятор TUF Gaming TF120 ARGB забезпечує високу продуктивність і довговічність у веселкових кольорах.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1900 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.24 A |
| Повітряний потік | 76 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 29 дБА |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴



