-26%

Мобільний телефон Ergo E241 Dual Sim Black
1 317,60 ₴
976 ₴
- В наявності
- Код: E241 Black
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон Ergo E241 Dual Sim Black
Практичний і зручний дизайн, проста та легка конструкція корпусу, великі клавіші - все це робить мобільний телефон ERGO Е241 незамінним супутником у повсякденному житті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 2800 мАг |
| Габарити | 122.2x52.2x15 мм |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навігація | немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Немає |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (EDGE) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальна камера | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴


