
Накопичувач SSD 1.9TB Kingston SSD DC600M 2.5" SATAIII 3D TLC (SEDC600M/1920G)
19 715,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: SEDC600M/1920G
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накопичувач SSD 1.9TB Kingston SSD DC600M 2.5" SATAIII 3D TLC (SEDC600M/1920G)
SSD-накопичувач Kingston DC600M — це твердотільний накопичувач 4-го покоління для центрів обробки даних з інтерфейсом SATA 3.0 (6 Гбіт/с) і 3D TLC NAND флеш-пам’яттю, призначений для змішаних навантажень. SSD-накопичувач DC600M пристосований для використання у високопродуктивних стійкових серверах і має вбудовану функцію захисту від втрати живлення (PLP). Завдяки конденсаторам для захисту від втрати живлення SSD-накопичувач DC600M захищає дані в разі непередбаченого переривання живлення, зменшуючи ймовірність втрати даних і забезпечуючи успішну повторну ініціалізацію під час наступного запуску системи. DC600M призначений для системних інтеграторів, гіпермасштабних центрів обробки даних і постачальників хмарних послуг, гарантуючи стабільність затримок та швидкості обміну даними (IOPS).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 94 000/78 000 |
| TBW (ресурс записів) | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 1.92 TБ GB |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Kingston SSD DC600M |
| Швидкість записування | 530 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 560 МБ/сек |
| Споживання енергії | до 3.6 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 715,40 ₴



