Кронштейн КВАДО К-42
КВАДО K-42 – це настінне кріплення для РК-телевізорів. Алюмінієві деталі КВАДО K-42 із стильною, гладкою поверхнею забезпечують незвичайну жорсткість та стійкість. За допомогою настінного кронштейна КВАДО K-42 ви можете розмістити РК, плазмову та ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрана в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 75 - 405 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 32" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +5/-22° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴


