
Вентилятор ID-Cooling ZF-14025-ARGB (Single Pack), 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний
696,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZF-14025-ARGB
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор ID-Cooling ZF-14025-ARGB (Single Pack), 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний
Вентилятор ID-Cooling ZF-14025-ARGB призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір виробу становить 140x140 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 1600 об/хв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1600 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | немає даних |
| Повітряний потік | 79.5 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 36.5 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696,60 ₴






