Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000VA
Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом USB інтерфейс Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) Інтелектуальна захист від перевантажень і коротких замикань Звукове та візуальне сповіщення про події Світлодіодна і РК-індикація статусу Захист батарей від перезарядження і глибокого розряду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 3х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 144х215х412 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1600 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 181,15 ₴


