Акустична система REAL-EL S-200 Black
REAL-EL S-200 - це якість, на яку ви можете розраховувати! В пошуках надійних та легких у користуванні колонок для вашого ПК, лептопа чи планшета? Ваш вибір - REAL-EL S-200! Ці колонки відрізняються компактними розмірами, що дозволяють їм гармонійно вписатися в будь-яке просторове рішення. Виготовлені з вищих сортів матеріалів, включно з деревом (MDF), що сприяє відмінній якості звуку. Бічне розташування регулятора гучності робить процес налаштування звуку не тільки простим, але й зручним. Подаруйте собі комфорт у роботі та відпочинку з REAL-EL S-200!Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Час роботи | - час |
| Габарити | 141 x 97 x 85 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків | 60 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Живлення | від USB |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | 100-20 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,15 ₴










