
Вентилятор Corsair AF120 Slim Black (CO-9050144-WW), 120x120x15мм, 4-pin, чорний
963,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: CO-9050144-WW
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор Corsair AF120 Slim Black (CO-9050144-WW), 120x120x15мм, 4-pin, чорний
ШИМ-вентилятор CORSAIR AF120 SLIM 120 мм з гідродинамічним підшипником має товщину всього 15 мм і підходить практично для будь-якого складання ПК або корпусу малого форм-фактора, забезпечуючи потужний повітряний потік і займаючи при цьому мінімум місця.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.55 A |
| Повітряний потік | 56.3 CFM |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 15 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 25.6 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963,90 ₴


