-26%

Кулер процесорний DeepCool AK400 (R-AK400-BKNNMN-G-1)
2 606,85 ₴
1 931 ₴
- В наявності
- Код: R-AK400-BKNNMN-G-1
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер процесорний DeepCool AK400 (R-AK400-BKNNMN-G-1)
DeepCool AK400 – це добре сумісний процесорний кулер з класичним компонуванням вежі з чотирьох теплових трубок з унікальним дизайном матричних ребер та високопродуктивним вентилятором FDB, який забезпечує чудове розсіювання тепла та надзвичайно низький рівень шуму.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | немає |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 155 мм |
| Габарити (мм) | 127 х 97 х 155 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1850 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 220 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29 |
| Повітряний потік | 66.47 CFM |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931 ₴









