Кронштейн Walfix R-353W
Walfix R-353W - це практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції і дозволяє використовувати практично. Спеціально розроблена конструкція полегшує її монтаж і установку на стіну, а також дозволяє регулювати телевізор, нахиляючи або повертаючи його.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 54 - 425 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 42" |
| Кут нахилу | +5/-15° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


