Вентилятор Lian Li SL V2 Reverse 120-1 White (G99.12RSLV21W.00)
Особливості Перевернута лопатка, яка може працювати як припливний вентилятор у вигляді спереду Можливість послідовного з’єднання 2 кластерів вентиляторів. Знімні блокувальні ключі для кращого зазору радіатора. Підтримка запуску/зупинки обертів вентилятора для більш тихого середовища. Плавне бічне освітлення для стильної естетики.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.17 А |
| Повітряний потік | 64.5 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551,15 ₴







