-26%

Акустична система REAL-EL S-180 Black
1 551,15 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: EL121100012
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система REAL-EL S-180 Black
Саундбар REAL-EL S-180 це якісна звукова панель з RGB підсвічуванням для прослуховування музики та озвучування аудіо, відео контенту. Модель S-180 це компактна технологічна та сучасна альтернатива класичним колонкам, яка зазвичай розміщується під монітором. Спеціальні звукові камери з фазоінверторами та динаміками всередині корпусу створюють неймовірно насичений об’ємний потужний стерео звук. Сучасний дизайн з багатокольоровим підсвічуванням, сенсорне керування, металева сітка, регулятор гучності з вбудованим світлодіодним індикатором стане ідеальним доповненням Вашого інтер’єру.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Вид товару | Саундбар |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Час роботи | - час |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 440 х 88 х 83 мм |
| Діаметр динаміків | 2 x 45 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Живлення | від USB |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 1.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | 150 – 20 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴








