-26%

Кронштейн КВАДО К-255 (VESA400х400)
2 251,80 ₴
1 668 ₴
- В наявності
- Код: К-255
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн КВАДО К-255 (VESA400х400)
КВАДО К-255 - міцне виносне кріплення, що поєднує в собі елегантний дизайн та надійність. Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати (для ідеального розміщення екрану), нахиляти (для вибору оптимального кута перегляду), регулювати по горизонту (дозволяє усунути перекіс телевізора), рухати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для налаштування кута перегляду. Кронштейн є універсальним, підходить для різних діагоналей телевізорів. Універсальна сумісність із стандартом VESA: від 200х200 мм до 400х400 мм (включаючи усі проміжні). Легке встановлення телевізора на кронштейн: досить просто встановити закріплені до телевізора опори на пластину, що несе, і зафіксувати гвинтом.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 60 - 400 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 200 х 300 мм, 300 х 300 мм, 300 х 400 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | +12/-12° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴







