Вентилятор APNX FP2-120 ARGB Black (APF3-PF11317.11)
AeroCool представляє продукти серії AeroCool Performance Nexus або скорочено APNX: вентилятори, кулери, блоки живлення та корпуси. Представників даної лінійки поєднує мінімалістичний дизайн і велику різноманітність кольорів. FP2 – це універсальний вентилятор, який підходить як для радіаторів, так і для корпусів. Його 30-міліметрова конструкція перевершує звичайні 25-міліметрові вентилятори на 30-50%. Вентилятор вмонтовано в сталевий каркас преміум-класу та оснащено лопатями зворотного потоку, що дають можливість налаштовувати напрямок повітряного потоку. Бездоганна ефективність охолодження 30-міліметрова товщина FP2 не просто для галочки – це все заради продуктивності. Насолоджуйтеся значним збільшенням потужності охолодження на 30-50% порівняно зі стандартними 25-міліметровими вентиляторами. Ефективніший повітряний потік FP2 має вражаючий повітряний потік і тиск при менших обертах. Лопать для зворотного потоку в комплекті Змінюйте напрямок повітря відповідно до своїх вподобань за допомогою швидкої та простої механіки установки лопаток у FP2. Налаштуйте повітряний потік Насолоджуйтеся додатковою лопаттю вентилятора зі зворотним потоком, яка дає можливість змінювати напрямок повітряного потоку, зберігаючи водночас витончений зовнішній вигляд і надійну роботу основної лопаті. Гідродинамічний підшипник Промислове мастило зменшує тертя між обертовими компонентами, забезпечуючи плавність і безшумність роботи вентилятора та збільшуючи строк його служби. Приголомшлива естетика з ARGB Елегантний каркас FP2 та світлове шоу ARGB всередині гарантують доповнення до будь-якої збірки. Крім того, у Вас є можливість увімкнути або вимкнути підсвічування. Круті металізовані образи Чорний або білий сталевий корпус FP2 надає Вашому ПК преміального вигляду, а також підвищує його довговічність і міцність. Ідеальне припасування Заглиблена конструкція корпусу FP2 зменшує висоту радіаторів рідинного охолодження на 3 мм, що робить його ідеальним рішенням для компактних інсталяцій. Надтовста амортизаційна прокладка Стабільність має значення, і ми її забезпечимо. Кожен вентилятор APNX FP2 постачається з надтовстою амортизаційною прокладкою, щоб Ваш вентилятор був надійно закріплений на місці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | 100 000 рік |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.4 A |
| Повітряний потік | 83.87 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 30 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 34.8 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774,90 ₴




