-26%

Акустична система Golden Field LA-161G New Black
5 263,65 ₴
3 899 ₴
- В наявності
- Код: LA-161G NEW Black
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Golden Field LA-161G New Black
Компанія Golden Field була заснована в Китаї на початку 1993 року. В 1998 році комп'ютерний корпус її виробництва став найпопулярнішим в країні. В Україні торгова марка Golden Field вперше з'явилась в 2006 році і з того часу стала добре відома покупцям і користувачам. Компанія виробляє широкий асортимент продукції, від комп'ютерної периферії до побутової техніки. Особливості: USB-картрідер, MP3-плеєр і FM-тюнер Пульт дистанційного керування Вбудований BluetoothЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | немає даних |
| Час роботи | - час |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | 290 х 250 х 200 мм |
| Габарити сателітів | 180 х 110 х 105 мм |
| Діаметр динаміків | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | 5.25" |
| Діаметр динаміків сателітів | 3" |
| Кардридер | є |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | від мережі |
| Потужність сабвуфера | 25 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 12 Вт |
| Пульт ДК | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
| Частотний діапазон | 40 – 20 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴
