
Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch ES-8-150W (8x1GE, 2xSFP, PoE+/Passive PoE, 150W max)
16 137,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: ES-8-150W
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch ES-8-150W (8x1GE, 2xSFP, PoE+/Passive PoE, 150W max)
8-портовий комутатор Ubiquiti EdgeSwitch-8-150W підтримує активний POE+ IEEE 802.3at/af і пасивний РоЕ 24 В. Сумарно може видати з усіх портів 150 Вт. ES-8-150W належить до керованих гігабітних PoE+ комутаторів. Забезпечує високу продуктивність і комутацію інтелектуального рівня з метою розширення наявної мережі. У пристрій закладена висока функціональність і підтримка протоколів комутації з рівнем Layer 2. При цьому можливості маршрутизації мають також високу планку Layer 3. EdgeSwitch-8-150W автоматично виробляє визначення пристроїв 802.3af/at і дає їм живлення по РоЕ. За необхідності ввімкнути пасивне РоЕ 24 В, необхідно зробити це вручну в інтерфейсі налаштувань. За рахунок 2-ох портів SFP можна підключити ES-8-150W до оптоволоконного кабелю. Ці 2 порти забезпечують висхідне з’єднання зі швидкістю до 1 Гб/с. Комутатор EdgeSwitch-8-150W забезпечений графічним призначеним для користувача інтерфейсом. У ньому зручно і просто робити налаштування і керування комутатором. В інтерфейсі можна змінювати налаштування і проводити контроль над функціями комутації. Досвідчені адміністратори можуть використовувати для цих цілей інтерфейс командного рядка. Управляється ES-8-150W багатофункціональною ОС. У ній закладено низку базових можливостей комутації і просто величезна кількість потрібних просунутих опцій.(+р)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | немає |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 150 Вт |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | є |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 150 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 204 x 43 x 235 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | є |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 137,90 ₴

