Вентилятор Corsair iCUE Link QX120 RGB PWM White (CO-9051005-WW)
Додайте до своєї системи комплект розширення вентиляторів для ПК із ШИМ-керуванням CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB 120 мм для ще більшого освітлення з чотирма різними зонами підсвічування. Потрібний системний концентратор iCUE LINK (продається окремо).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2400 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 1.02 A |
| Повітряний потік | 63.1 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | магнітний (Magnetic Levitation) |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090,15 ₴








