
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (3pcs Pack), 120x120x25мм, 4-pin PWM, білий
2 016,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (3pcs Pack), 120x120x25мм, 4-pin PWM, білий
ID-Cooling створює найрізноманітніші рішення - від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, що охоче купуються геймерами та комп’ютерними ентузіастами. ID-Cooling також є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що займаються виробництвом різноманітної обчислювальної техніки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1600 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.25 A |
| Повітряний потік | 50.5 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 28.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 016,90 ₴







