Принтер етикеток 2E (2E-76U)
Принтер із технологією прямого термодруку застосовують для нанесення необхідної інформації на етикетку. Не потребує витрат на додаткові матеріали, адже для друку використовують спеціальний термопапір. Швидкість друку принтера 2E-76U становить 127 мм/с. Обсяг оперативної пам’яті 8 МБ. Обсяг флешпам’яті 8 МБ. Роздільна здатність 203 dpi гарантує якісне зчитування текстової інформації та штрихкодів. Максимальна ширина друку – 76 мм, максимальна довжина друку – 2 286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 20 мм, максимальна – 82 мм. Розмір 187 ? 163 ? 146 мм. Вага 1,1 кг.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Parallel | немає |
| Serial | немає |
| USB | є |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | - |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика ріббону | немає даних |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Максимальна ширина друку | 76 мм |
| Мінімальна ширина друку | 20 мм |
| Намотування ріббону | немає даних |
| Робоча температура | від 5° до 40°C |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Розміри (ДхШхВ) | 163x146x187 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 887,35 ₴








