Акумуляторна батарея Ritar 12V 3.2AH Gray Case (RT1232/03223) AGM
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT1232 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго. Застосування: • джерела безперебійного живлення • у телекомунікаціях та промообладнанні; • у системах резервного освітлення • у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу • у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексівЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59 мм |
| Ємність батареї | 3.2 А·г |
| Максимальний струм заряду | 0.96 А |
| Максимальний струм розряду | 32 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179,90 ₴

