Кронштейн Satelit 19-43PIVOT200A (VESA200х200)
За допомогою кронштейна Satelit 19-43PIVOT200А можна пристосувати нахил і поворот екрану для перегляду відеоконтенту з будь-якої точки кімнати. Регулювати можна не тільки кут нахилу в межах 10° і вісь повороту в межах 90°, але і відстань екрану від стіни на 82-392 мм. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 19" до 43". Воно створено для екранів з VESA min 75x75, max 200x200 і масою до 20 кг. Комплектація: Кронштейн / Інструкція / Комплект деталей для монтажаЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satelit |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 82 - 392 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +20/-20° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,40 ₴








