Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate SkyHawk 256MB (ST4000VX016)
Жорсткий диск серії SkyHawk Al від Seagate ємністю 4 ТБ спроєктований для цілодобового запису з мережевих та цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК. SkyHawk - це ефективно Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. Спокій та безпека Будьте впевнені: зі SkyHawk Al у вас не пропаде жодного кадру, в яких би умовах не працювала ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, відрізняються низьким енергоспоживанням та оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють довше та надійніше. Підвищена продуктивність та тривалість роботи Диски SkyHawk Al відмінно підходять для багатодискових систем і при необхідності легко масштабується. Завдяки оптимізації для RAID-масивів, ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Додаткова інформація | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | SkyHawk |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 180 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 194,20 ₴


